Apie Mus.

Restoranas

Visiems panevėžiečiams gerai žinomas restoranas „Čičinskas“, esantis Ramygalos gatvėje 43, skaičiuoja ne vieną dešimtį metų,jis atidarytas nuo 1972 m., ir klientų gausa rodo, kad panevėžiečiai mėgsta jaukią šio alaus restorano aplinką.

Meniu

Restorano klientams gali pasiūlyti net 14 rūšių pilstomo alaus, kuris tiekiamas iš vietinių gamintojų rankų. Prie alaus čia galima rasti visas įmanomas užkandas: nuo karkos, šonkauliukų ir, žinoma, tradicinį „Čičinsko“ kepsnį, kuris neatsiejamas nuo pačio alaus restorano. Nenuostabu, kad šis kepsnys ir yra panevėžiečių pats mėgstamiausias patiekalas restorane.

Mūsų renginių galerija

Organizuokite renginį pas mus

Restorano vidinio kieme  Įrengtas freskas, kurios vaizduoja alaus kelią nuo apynių iki bokalo putojančio alaus jūsų rankose. Alaus restoranas „Čičinskas“ lankytojus kviečia ne tik į savaitgalinius renginius ar pasisėdėjimui restorane, bet taip pat primena, kad šiuo metu pastate yra nuomojamos salės privatiems renginiams. Vienu metu restoranas gali talpinti net 4 atskiras šventes, o jose kartu gali vienu metu dalyvauti net 250 žmonių. Maloniai kviečiame ir laukiame pačių įvairiausių šventinių palydų nuo krikštynų iki vestuvių, kadangi turime visas tinkamiausias sąlygas priimti svečius, jaukią aplinką .